По-русски
Компресор Bitzer

Компресори Bitzer (Німеччина)
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-58
e-mail:   sales@bitzer.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18

Доставка по всій Україні.


Компактні напівгерметичні гвинтові компресори Bitzer CSH 65/75/85


Повний технічний опис (рос.)       Інструкція з експлуатації (рос.)

Компактний напівгерметичний гвинтовий
компресор Bitzer серії CSH (65-75-85)

Компактні напівгерметичні гвинтові компресори Bitzer CSH 65/75/85 вдосконалені для роботи в складі чілерів з повітряним охолодженням і в теплових насосах.

На додаток до їх відомих особливостей компресори відрізняються поліпшеною енергоефективністю при повному і частковому навантаженнях. Крім того, була розширена область застосування в бік низької температури конденсації і високих співвідношень тисків (для теплових насосів) без компромісу щодо надійності.

Таким чином, ця новинка розширює міжнародні стандарти ефективності для компактних гвинтових компресорів і відповідає вимогам сезонного енергоспоживання при більш високих температурах. Результат цього - високі значення коефіцієнтів ESEER / IPLV і SCOP.

Ці поліпшення були досягнуті завдяки наступним заходам:

  • Адаптація об'ємного ступеня стиснення (при повному і частковому навантаженнях) для всього модельного ряду
  • Зменшення внутрішніх втрат від перетікання
  • Оптимізація масляної системи
  • Додаткове охолодження для екстремальних умов роботи з допомогою прямого вприскування холодильного агента або зовнішнього охолодження масла з активним контролем протоки масла.

Розширення меж застосування в сторону низького ступеня стиснення (при частковому навантаженні) дозволяє збільшити енергетичний потенціал через зниження температури конденсації використовуючи зміна температури навколишнього середовища.

У теплових насосах, що використовують навколишнє повітря як джерело тепла, нова серія може застосовуватися при більш низьких температурах кипіння. При роботі в режимі Економайзера досягається висока ефективність і лінійні характеристики продуктивності. Окремо від поліпшеного, легкого і дешевого методу прямого вприскування холодильного агента можна працювати з зовнішнім маслоохолоджувачем.

Цей режим дозволяє працювати з високою ефективністю в більш важких умовах. Особливістю є адаптація витрати масла під час роботи в режимі з охолоджувачем масла. Це досягається установкою на компресорі спеціального автоматичного клапана з фланцевим підключенням. Клапан активується електричним способом за необхідності.© 2020 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)